Administrator:
Horst Arnold
(asociat administrator)
Oliver Arnold
(asociat administrator)
Telefon: +49 (0) 93 65-30 08-0
Fax: +49 (0) 93 65-30 08-30
E-mail: info@arnold-spedition.de


Contabilitate, secretariat:
Silke Beller
Telefon: +49 (0) 93 65-30 08-26
Fax: +49 (0) 93 65-30 08-30
E-mail: s.beller@arnold-spedition.de

Şef proiecte şi expediţii:
August Gutbrod
(reprezentant legal)
Telefon: +49 (0) 93 65-30 08-38
Fax: +49 (0) 93 65-30 08-30
E-mail: a.gutbrod@arnold-spedition.de

Şef departament Logistică sistem & încărcături agabaritice:
Gerald Maroth
Telefon: +49 (0) 93 65-30 08-40
Fax: +49 (0) 93 65-30 08-42
E-mail: g.maroth@arnold-spedition.de

Şef departament Europa de Est:
Rudolf Kraus
Telefon: +49 (0) 93 65-30 08-19
Fax: +49 (0) 93 65-30 08-37
E-mail: r.kraus@arnold-spedition.de

Service transporturi aeriene/maritime:
Heike Müller-Zschach
Telefon: +49 (0) 93 65-30 08-22
Fax: +49 (0) 93 65-30 08-42
E-mail: h.mueller-zschach@arnold-spedition.de

Evidenţă contabilă/ Controlling:
Carola Müller-Zschach
Telefon: +49 (0) 93 65-30 08-55
Fax: +49 (0) 93 65-30 08-30
E-mail: c.mueller-zschach@arnold-spedition.de

IT / Procesare date:
Marcel Sommer
Telefon: +49 (0) 93 65-30 08-33
Fax: +49 (0) 93 65-30 08-30
E-mail: m.sommer@arnold-spedition.de